Telefon: (+372) 6 285 000, info@astro.ee

Laki 28 kinnistu asub väga atraktiivses Laki–Kadaka tööstuspiirkonnas. Hoone kuulub Astro Vara OÜ-le alates augustist 2011. Majas on ligi 3 000 m² laopinda ja maja taga on avar sisehoov, mis sobib hästi laadimistöödeks suurte autodega.

Leia maja Google mapsi abil SIIT

Lisainformatsioon: haldus@astro.ee.

Laki 30 kinnistu asub väga atraktiivses Laki-Kadaka tööstuspiirkonnas. Hoone kuulub Astro Vara OÜ-le alates oktoobrist 2010. Majas on rohkem kui 7 000 m² äripinda – nii ladude, tootmisruumide kui ka büroode tarvis. Ruume saab vajadusel paindlikult ka ümber kujundada. Majas on 3 suurt kaubalifti ja sisehoovis pikk estakaad. Kinnistul on üürnike ning nende klientide jaoks mõistlikud parkimisvõimalused.

Leia maja Google mapsi abil SIIT

Lisainformatsioon: haldus@astro.ee

Kadaka tee 131 kinnistu, üldpinnaga enam kui 24 000 m², asub väga atraktiivses Laki-Kadaka tööstuspiirkonnas. Kinnistut haldab Astro Vara OÜ alates veebruarist 2012. Kinnistul on mitmeid erinevaid hooneid tootmise, teenuste pakkumise, lao ning büroode tarvis. Kinnistu suurimaks ja ka tuntuimaks üürnikuks on Cramo Estonia AS – Eesti suurim ehitusseadmeid ja –masinaid rentiv ettevõte, mille ilmselt ka üks enim teatud rendipunkt asub just Kadaka tee 131 aadressil.

Leia maja Google mapsi abil SIIT

Lisainformatsioon: haldus@astro.ee.

Ettevõttel on Tallinna lähistel Vaidas kaks vanemat tööstushoonet – Hoidla tee 5 ja Hoidla tee 9. Kokku umbes 10 000 m² suurune kompleks on kasutusel valdavalt tootmis- ja laopindadena, mida on vastavalt üürnike soovidele liigendatud. Logistiliselt on kinnistu hea ligipääsuga, seda ka tänu Vaida Tartu mnt viaduktidele.

Leia asukoht Google Mapsi abil SIIT

Lisainformatsioon: info@astro.ee.

Liivalaia 20a/22 on vahetult Liivalaia tänava ääres paiknev ja kahest majast koosnev kinnistu. Kolmekorruseline vanem hoone (Liivalaia 20a) renoveeriti Astrodata AS-i poolt 1996.a. ja sai ettevõtte tookordseks Tallinna esinduseks. 1997.a. alustati uue, 7-korruselise kontorihoone (Liivalaia 22) ehitusega, mis valmis 1998.a. lõpuks. Kahes omavahel kokkuehitatud majas on täna
üle 1 400 m² äripinda, mida kasutatakse peamiselt büroodeks, I ja keldrikorruse pindu ka teeninduseks. Hoone kõrvale on üürnike jaoks rajatud ka parkla.

Leia asukoht Google Mapsi abil SIIT

Lisainformatsioon: info@astro.ee.