Kinnisvara tüüp:

Äripind

Kasutuseesmärk:

Kaubandus, büroo ja ladu

Küttesüsteem:

Keskküte

Seisukord:

Väga hea

Tubade arv:

3 (võimalik muuta planeeringut)

Üldpind:

730,9 m²

Korrus/Korruseid:

1-2/4

Parkimine:

Määratud kohad (tasulised lisakohad)

Turvalisus:

Turvasüsteem, videokaamerad, trepikoda lukus

Side:

Telefon, internet (valguskaabel)

Kommunaalmaksed:

Fikseeritud tariifiga kommunaalkulud

Hind/m²:

9 eurot/m² ja 11 eurot/m²

Üürihind ilma KM-ta:

7527,70 eurot

Üürile anda 2022. aastal täielikult rekonstrueeritud kaubandus-, büroo- ja laopind Laki 30 hoone B-korpuse I-II korrusel, kokku suurusega 730,9 m². Kogu Laki 30 hoone on saanud uue esindusliku välisfassaadi ning hoone ümbrus on osa kaasaegsest linnaruumist.

Üüripinnal on hooneautomaatikaga juhitavad kaasaegsed tehnosüsteemid (küte, jahutus, ventilatsioon). I korruse kaubandus- ja büroopinadel on põrandaküte ning II korrusel radiaatorküte. I korruse laopinnal on kalorifeerküte keskkütte baasil. Loodud on uus sisevõrgu lahendus, läbipääsu-ja valvesüsteem. Laki 30 hoone välisalal ning sissepääsudes on videovalve.
Üüripinna juurde kuuluvad kindlaksmääratud parkimiskohad ning võimalik on juurde üürida lisa parkimiskohti.

Üüripind on läbi kahe korruse ning ühendatud sisetrepiga. I korruse kaubanduspind (117,8 m²) on maastlaeni klaasfassaadakendega, erladi sissepääsu ning kõrgete lagedega (4,8 m). Seejuures on I korruse kaubanduspinnalt otse pääs laopinnale. I korruse laopind (256,1 m²) on akendeta, kõrgete lagedega (4,8m) ning eraldi sissepääsuga hoone tagant läbi tõsteukse, mis on mugav igapäevaseks kaubavahetuseks.

II korruse ruumid on valgusküllased, kõrgete lagedega (3,2 m) ning sobilikud bürooks kui ka väiksemaks tootmiseks (357 m²). II korruse pind on ligipääsetav lisaks sisetrepile ka B-korpuse peasissekäigu liftiga.

Lao- ja üüripind on valmimas ning uuel üürnikul on võimalik veel sisetöödes kaasa rääkida.

 
Üürihind laopinnale 9 eurot/m² ja kaubandus-ja büroopinnale 11 eurot/m², millele lisandub käibemaks. Kommunaalkulud on fikseeritud tariifiga 2,05 eur/m², millele lisandub elektrikulu ning käibemaks. Üüripind on kohe saadaval.


Ilma vahendustasuta!

Meeleldi vastame tekkinud küsimustele!